Tālr.: 20505099
20505066
skype: act.lv
russian version 
Norēķinu veidi Garantijas Piegāde Kontakti

Interneta veikals www.act.lv precēm tiek nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija. Garantijas termiņš tiek norādīts garantijas talonā (parasti garantija terniņš ir no 12 līdz 36 mēnešiem).

Lai izvairītos no pārpratumiem, iesakam uzmanīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: izstrādājums modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums un pārdevēja paraksts.

Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

Interneta veikals www.act.lv sadarbojās ar vadošiem servisa centriem, kas nodrošina kvalitatīva remonta veikšanu visīsākjos termiņos.

LR MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Taču, tā kā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka „patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”, Interneta veikals www.act.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir sabojātas preces plombas, noplēsta aizsargplēve (piemēram, no mobilo telefonu displeja), ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram., skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Pirkuma līguma kopijas Interneta veikals www.act.lv neuzglabā.

Patīkamus pirkumus! Interneta veikals www.act.lv

Petrik CMS